هشدار یک روزنامه به وزیر کشور:  این یک تذکر نیست زنهار است

هشدار یک روزنامه به وزیر کشور: این یک تذکر نیست زنهار است

زمان انتشار : 2023/11/27 - 22:35

روزنامه اطلاعات نوشت: وزیر نباید خلاف کاری که انجام داده با مردم کشورش سخن بگوید. خاصه در این ایام و روزگار که بار سهمگین تورم و تحریم کمر خانواده های ایرانی را خم کرده است این یک تذکر و اندرز نیست. هشدار است. زنهار است. رضایت مردم شرط دوام حکومت است و بس.

روزنامه اطلاعات از وزیر کشور به دلیل عدم صداقت با مردم درباره طرح حجاب به شدت انتقاد کرده است.  به گزارش اطلاعات، کشورهای باسابقه و صاحب تجربه در کشورداری و دیپلماسی، اگر در خارج با رقیب و بیگانه ، جوازی برای ترفند و نیرنگ دارند، در داخل می دانند که باید خادم مردم باشند و جز به مصلحت مردم و در مرز منافع ملی، سخنی نگویند و کاری نکنند. امریه ای هم صادر نفرمایند! دولتمردان خط قرمز بسیار دارند. حد و مرز سیاستگر و وزیر کشور را بجز قانون اساسی، همین امور تعیین می کند و اعتماد عمومی، بزرگترین سرمایه دولتهاست که اگر خدشه ای بدان وارد شود، به سختی می توان جبران کرد. 

این روزنامه افزوده است: سخن ناصواب و دوگانگی در رفتار و گفتار برازنده نیست، به ویژه آن هنگام که در منظر عام و به صراحت برای تریبون جراید و خبرگزاریهای داخل کشور سخن و خبری انشا می شود. وقت آن است که به دیوانیان و مدیرانی در تراز دولت بگوییم مردم صدق و راستی را می شناسند و مو را از ماست بیرون می کشند. آزمون و خطا بس است. شعار درمانی و آمارسازی راه به جایی نمی برد. 

اطلاعات تاکید کرده است: از همه مهمتر، وزیر نباید خلاف کاری که انجام داده با مردم کشورش سخن بگوید. خاصه در این ایام و روزگار که بار سهمگین تورم و تحریم کمر خانواده های ایرانی را خم کرده است این یک تذکر و اندرز نیست. هشدار است. زنهار است. رضایت مردم شرط دوام حکومت است و بس. به ویژه در زمانه ای که دشمنان بسیارند و دوستان و همسایگان، همه، رقبای جرّار هستند و سهم ما را به سفره نرسیده می ربایند

 وزیر کشور : تذکر حجاب در مترو، توسط گروه‌های مردمی و در چارچوب امر به معروف و نهی از منکر انجام می‌شود، ما مجوز نداده‌ایموزیر کشور : امر به معروف و نهی از منکر لسانی نیازی به مجوز خاص ندارد ،از آمرین به معروف و ناهیان از منکر حمایت می‌کنیمروزنامه اطلاعات خطاب به دولت و وزیر کشور : اگر در برخورد با بیگانگان جواز نیرنگ دارید، در داخل با مردم روراست باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*