پزشکیان: حمایت از مقاومت با قدرت تداوم خواهد داشت

پزشکیان: حمایت از مقاومت با قدرت تداوم خواهد داشت

زمان انتشار : 2024/07/08 - 21:44

تهران-ایرنا- رئیس جمهور منتخب در پیامی خطاب به دبیرکل حزب الله لبنان با تاکید بر این که حمایت از مقاومت با قدرت تداوم خواهد داشت گفت: جنبش های مقاومت اجازه ادامه سیاست های جنایتکارانه رژیم نامشروع صهیونیستی را نخواهند داد.

به گزارش ایرنا، «مسعود پزشکیان» رئیس جمهور منتخب در پیامی خطاب به دبیرکل حزب الله لبنان نوشت: با سلام و با تشکر فراوان، پیام ارزشمند و محبت‌آمیز جنابعالی در پی انتخاب اینجانب به عنوان رئیس‌جمهوری اسلامی ایران را دریافت کردم.

در ادامه این پیام آمده است: جمهوری اسلامی ایران همواره پشتیبان مقاومت مردم منطقه در مقابل رژیم نامشروع صهیونیستی بوده است. حمایت از مقاومت ریشه در سیاست‌های اصولی نظام جمهوری اسلامی ایران، آرمان‌های امام راحل(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری دام‌ظله العالی داشته و با قدرت تداوم خواهد داشت.

رئیس جمهور منتخب تاکید کرد: اطمینان دارم جنبش‌های مقاومت در منطقه اجازه نخواهند داد این رژیم به سیاست‌های جنگ‌افروزانه و جنایتکارانه خود علیه مردم مظلوم فلسطین و دیگر ملت‌های منطقه ادامه دهد.

پزشکیان در این پیام آورده است: از دعاهای خالصانه جنابعالی برای اینجانب سپاسگزارم و از خداوند متعال برای جنابعالی مزید عزت و سرافرازی، برای مردم لبنان سعادت و پیشرفت و برای مجاهدین قهرمان مقاومت نصرت الهی مسئلت می‌کنم.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*