پیام تبریک کانون انجمنهای صنفی اساتیدحقالت دریس دانشگاههاوموسسات آموزش عالی کشوربه دکترپزشکیان

پیام تبریک کانون انجمنهای صنفی اساتیدحقالت دریس دانشگاههاوموسسات آموزش عالی کشوربه دکترپزشکیان

زمان انتشار : 2024/07/08 - 11:17

سم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب آقای دکتر پزشکیان

رئیس جمهور محترم منتخب ملت ایران

سلام علیکم؛

خدای بزرگ را شاکریم با هدایت قلب‌های آکنده از عشق به “اسلام” و سرافرازی “ایران عزیز”، حضور شورانگیز و دشمن شکن مردم پای صندوق‌های رای در” انتخابات شکوهمند ۱۵ تیر ماه ۱۴۰۳”، در لبیک به رهبر حکیم انقلاب اسلامی (مدظله العالی ) بار دیگر اراده عظیم ایرانیان متجلی و موجبات شرمساری دشمنان انقلاب، نظام و میهن اسلامی فراهم آمد.

با قدردانی از حضور پرشور و با نشاط آحاد مختلف ملت رشید و تاریخ ساز ایران در خلق این حماسه سیاسی؛ انتخاب جنابعالی در “چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری اسلامی” را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت و سربلندی آن برادر عالیقدر در بر عهده گرفتن این امانت خطیر را از خداوند متعال مسئلت داریم.

اطمینان داریم با رفع مشکلات و بسیج همه جانبه ظرفیت‌ها، فرصت‌ها و شایستگی‌های ملی، توفیق و پیروزی نظام در عرصه های مختلف حاصل خواهد شد و با اتکا به راهبرد تقویت و بهره‌گیری از توانمندی‌های درونی و صیانت و استیفای حقوق حقه ملت ایران، شاهد درخشش ایرانیان در سپهر جهانی خواهیم بود.

در پایان؛ “کانون انجمنهای صنفی استادان حق التدریس دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور” آمادگی‌ همه جانبه خود را برای کسب این موفقیت اعلام نموده و از خداوند متعال توفیق جنابعالی در رسیدگی و رفع مشکلات اساسی جامعه فرهیخته این کانون صنفی را آرزومندیم.

کانون انجمنهای صنفی اساتید حق التدریس دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*