دعوت کانون انجمن‌های صنفی اساتید حق التدریس دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور برای حضور حداکثری در انتخابات

دعوت کانون انجمن‌های صنفی اساتید حق التدریس دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور برای حضور حداکثری در انتخابات

زمان انتشار : 2024/06/27 - 19:47

مقام معظم رهبری (مدّظلّه العالی)» انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی روز جشن ملی و حماسه‌آفرینی است«

جمعه، هشتم تیرماه ۱۴۰۳، میعاد حضور میلیونی ملت شریف ایران در حماسه انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری و روز تجلّی گوهر درخشانِ عـزم و اراده‌ی جمهور در برابر چشم جهانیان است. مشارکت گسترده ایرانیان و حضور پرشور  اقشار مختلف، نشانه‌‌ای آشکار از استحکام پایه‌های مردم‌سالاری دینی و دلبستگی همگانی به این موهبت بزرگ پروردگار است که مرد و زن ایرانی را در آزمونِ میدان‌عمل، سرافراز و روسفید خواهد کرد.

کانون انجمن‌های صنفی اساتید حق التدریس دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور به نمایندگی از جامعه اساتید حق التدریس سراسر کشور، ضمن دعوت به حضور پرشور و ایجاد نصاب تازه در انتخابات، این فریضه ملی را فرصتی برای پیشرفت روزافزون ملت ایران در عرصه‌ی حضور و بروز قدرتمندانه جهانی دانسته و بر این باور است که دستان پرتوان ملت، بار دیگر بدخواهان و کین‌ورزان و حسودان را عقب خواهد راند و دل دوستان و تحسین‌کنندگان خود را لبریز از شادی و افتخار خواهد کرد. پیروز انتخابات ۸ تیر ۱۴۰۳، مردم ایران و نظام جمهوری اسلامی خواهند بود که به رغم توطئه ها و تلاش های دشمنان، توانسته است اعتماد این ملت بزرگ را به‌طور فزاینده جلب نموده و در هر دوره درخشش تازه‌ای نشان دهد.

در پایان، خانواده بزرگ اساتید حق التدریس سراسر کشور به روح بلند و ملکوتی شهیدان رخداد پرواز اردیبهشت، به‌ویژه سیّدالشهدای خدمت، حضرت آیت‌الله رئیسی، ادای احترام نموده و  وظیفه خود می‌دانیم در آزمون سرنوشت‌ساز هشتم تیر با حضور پرشور در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، رسالت ملی و دینی خود را نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه به انجام رسانیم.

                     کانون انجمن‌های صنفی اساتید حق التدریس دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*