برکناری احدی از قضات فاسد در شرق گلستان

برکناری احدی از قضات فاسد در شرق گلستان

زمان انتشار : 2021/01/11 - 14:34

یکی از اهداف،برنامه ها و تاکیدات امروز مرکز قوه ی قضائیه و ریاست مردمی و فسادستیز آن حضرت آیت الله رئیسی دامت برکاته مبارزه با فساد درون قوه ای می باشد.
در خصوص این رویکرد قابل تقدیر  دادگستری کل استان گلستان از بدو انتصاب آیت الله رئیسی در صدر دستگاه قضا عملکردی قابل تحسین و تقدیر از خود ثبت و به نمایش گذاشته است.
به موجب مدیریت قاطع و انقلابی دکتر جانباز هادی هاشمیان جهت مبارزه با فساد درون قوه ای برخورد های انقلابی و قاطعی در قبال قضات و کارمندان متخلف و فاسد رخ داده و طی این برخورد ها تعدادی از قضات و کارمندان متخلف و فاسد اخراج شده و مورد انواع و اقسام محدودیت ها و برخورد های قانونی و انظباطی واقع شده اند.
شنیده ها حاکیست: اخیرا و به تازگی برخورد انقلابی با یکی از قضات دادگستری در یکی از شهرهای شرق استان گلستان، موجبات تقدیر و تشکر ویژه از مجموعه ی مدیران فساد ستیز دادگستری کل استان گلستان در خصوص مبارزه با فساد درون قوه ای را فراهم می کند و مردم ولایی و شهید پرور استان را به ادامه ی این فرآیند امیدوارتر می نماید.
طی این اقدام ارزشمند و انقلابی رئیس دادگستری این قاضی فاسد بدلیل برخی حواشی و مسائل از سمت خویش برکنار شده است.
این پایگاه ضمن تقدیر از مسئولین محترم دستگاه قضایی استان تاکید دارد که لازم است در ادامه ی این سیاست و رویکرد انقلابی، در قبال حواشی مربوط به برخی پرونده های کلان فساد اقتصادی نظیر شیلات و…روند مبارزه با فساد مبتنی بر همین رویه برخورد انقلابی و قاطع مقتضی بعمل آید.پایگاه  عدالت خواهان ایران

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

نوزده + 19 =