کم‌ توجهی به کشتی بانوان

کم‌ توجهی به کشتی بانوان

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۲۳:۵۰

با وجود گذشت یک ماه از انتخاب نایب رئیس بانوان فدراسیون کشتی هنوز برنامه‌ای برای کشتی بانوان اعلام نشده است و نگرانی حذف تدریجی بانوان این رشته روز به روز پررنگ‌تر می‌شود.

پایگاه خبری موج نو نیوز :بیست وششم تیرماه رییس فدراسیون کشتی انتخاب شد. از بدو ورود علیرضا دبیر به این فدراسیون شائبه‌هایی در مورد حذف کشتی بانوان به گوش رسید و نگرانی‌هایی در بین  بانوان علاقه مند به این رشته ایجاد شد در همین رابطه مریم منظمی( نایب رییس بانوان سابق فدراسیون) خبر از حمایت ریاست فدراسیون از کشتی بانوان داد

با استعفای مریم منظمی از سمت نایب رئیسی، فاطمه درخشانی( کارمند روابط بین الملل فدراسیون) نایب رییس بانوان شد. هرچند درخشانی در گفت‌وگو با سایت خبری فدراسیون از ادامه برنامه‌های کشتی بانوان صحبت کرد اما با گذشت بیش از یک ماه از انتخاب او هنوز برنامه‌ای برای بانوان اعلام نشده و مشخص نیست که چه زمانی فعالیت این بخش آغاز می‌شود.

مشکلات مالی فدراسیون کشتی اعزام‌ تیم‌های مردان را هم با مشکل مواجه کرده است و به نظر می‌رسد همین موضوع باعث شده تا کشتی بانوان اولویت آخر فدراسیون باشد. مشکلات مالی در لغو اعزام بانوان به مسابقات جهانی  و مسابقات هنرهای رزمی آلیش خود را به خوبی نشان داد اما  محدود کردن فعالیت کشتی بانوان به داخل کشور و لغو اعزام‌ها می‌تواند انگیزه را از علاقه مندان به این رشته بگیرد. با این حال هنوز برنامه‌ای برای مسابقات داخلی هم اعلام نشده است.

خواست بسیاری از بانوان کشتی گیر حمایت فدراسیون، برگزاری مسابقات داخلی و اعزام به مسابقات مختلف بین المللی است و بی‌توجهی به این بخش قابل توجیه نیست

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

9 − 5 =